Bağlar Mahallesi 8.Sokak No:44/46B Bağcılar/İstanbul
Pzt-Cum 09:00 - 17:00 / Cmrt 10:00 - 13:30
Bağlar Mahallesi 8.Sokak No:44/46B Bağcılar/İstanbul
Pzt-Cum 09:00 - 17:00 / Cmrt 10:00 - 13:30
Otomasyon Sistemleri
Mekanik tesisat alanında önemsenen bölümlerden biri otomasyon tesisatı sistemleri olarak geçmektedir. Hatta bu alandaki en önemli bölümler arasında yer aldığı da söylenebilir. Kazanların, pompa sistemlerinin ve havalandırma cihazlarının sistemli bir şekilde çalışabilmesi için kontrol sağlamak istediğinizde kullanacağınız sistemin tamamı olarak ele alınmaktadır.
Ayrıca söz konusu sistemlerin verimli çalışmasını sağlamak adına desteklerinden faydalanabilirsiniz. Bunlara örnek olarak küçük bir otomasyon tesisatının gerekli sıcaklık dengesini elde etmesi gösterilebilir. Yani otomasyon tesisat sistemleri sayesinde hem dış ortamın hem de suyun sıcaklığını ele alarak kazanın kaç derecede yanması gerektiği gibi detayları en iyi şekilde takip edebilme şansına sahip olursunuz. Hatta gerekli olduğunda yapılması beklenen değişikliklerin sistemli bir şekilde düzenlenmesi konusunda da etki sahibidir. Mekanik tesisat sistemlerinin talep edilen konfor şartlarına uygun bir şekilde sürdürülmesi için kullanılan otomasyon tesisat sistemleri insan müdahalelerinin en aza indirilmesini sağlamaktadır. Bu sayede sistem gerekli durumlarda otomatik olarak değişikliklerde bulunur. Hem yüksek verimli geri dönüşler elde edebilirsiniz hem de çalışma alanlarında istenilen güvenliğin var olması mümkün hale gelmiş olur. Bu tarz sistemler tamamen güven odaklı çalışmaktadır. Çünkü hazırlanan sistemin gerekli kurulum işlemlerinin tamamlanmasıyla beraber otomasyon sistemi devreye girmektedir. Gerekli olduğu noktalarda, teknolojinin sunduğu olanaklardan faydalanabilmeniz için oldukça verimli bir sistemdir. Söz konusu sistemlerin tek merkezden yönetilebilmesi için kurulan bir kontrol aracı olarak da ele alınabilir. Bu yüzden içerisinde birden fazla bölüm ve detay barındırmaktadır. Binalarda kullanılan otomasyon sistemleri de genel olarak bu amaca bağlı şekilde tercih edilmektedir. Kullanılan tesisat sistemlerinde, istenilen standartların var olabilmesi açısından oldukça doğru bir seçimdir. Hem tesisat üzerinde talep edilen enerji tasarrufunun elde edilebilmesi hem de gerekli güvenlik önlemlerinin önceden alınmış olması için bu hizmet en çok talep görenler arasında yer almaktadır.

Otomasyon Tesisat Sistemleri Hizmetleri

Otomasyon tesisat sistemleri içerisinde birden fazla hizmet alanı bulunmaktadır. İhtiyaca ve gerekli olduğu alana bağlı olarak kullanılan sistemler, kendi içerisinde devamlılık sağlamaktadır. Özellikle tercih edilen sistem üzerinde birden çok avantajla bir araya gelebilme fırsatı da var etmektedir. Bunlara örnek göstermek gerekirse, dış hava sensörü otomasyon sistemleri bir bağlantı olarak tercih edilmektedir. Otomasyon tesisat sistemi hizmetleri içerisinde, bu sistemin kurulumu ve düzenlenmesi açısından destek alabilmeniz mümkündür. Gerekli mühendislik hizmetleri ve eğitim çalışmaları için de yardım alabilirsiniz. Bunun yanı sıra otomasyon sisteminin en iyi şekilde kullanılabilmesi için bazı bağlantı hizmetleri sunulmaktadır. Bu bağlantı çalışmaları sayesinde, talep ettiğiniz alanda en iyi hizmet sistemlerinden faydalanmış olursunuz. Kablolama ve çok daha fazlası da örneklerin çoğaltılması açısından sizlere yardımcı olabilir.

Otomasyon Tesisat Sistemleri Uygulama Alanları

Otomasyon tesisat sistemlerinin faydaları birçok alanda faaliyete geçmesinin en temel nedendir. Şu anda tesisat sistemlerinin bulunduğu birçok noktada otomasyon sisteminin de var olduğunu söylemek mümkün. Bunun için de bazı örneklendirmeler yapılabilir. Okullarda, gerekli önemlerin ve kontrollerin sağlanabilmesi adına otomasyon tesisat sistemleri kullanılmaktadır. Ayrıca hastane gibi çalışma sistemlerine karşı hassas olunması gereken birçok alanda eksiksiz bir biçimde kullanılmaktadır. Belediyelerde, toplu kullanım alanları olarak geçen alanlarda, sosyal tesislerde de otomasyon sistemlerinden faydalanılmaktadır. Bunun yanı sıra fabrikalarda, konutlarda ve birçok iş yerinde de otomasyon tesisat sistemleri bulunur. Bizler de bu alanda talep edilen profesyonelliğe hakim olarak sizlere en iyi şekilde destek olmaktayız. Global çalışma standartlarına uyum sağlayarak alanımızdaki başarıyı hizmet sonuçlarımızla buluşturuyoruz.
  • Bağlar Mahallesi 8.Sokak No:44/46B Bağcılar/İstanbul
  • Hafta İçi :09:00 - 17:00
    Cumartesi :10:00 - 13:30
  • +90 212 474 43 32
Randevu Al

Bize Soru Sorabilirsiniz