Hakkımızda

 

JELPC Hakkında

 
 
 1999 yılında kurulan Ningbo Jiaerling Pnömatik Makine Ltd. Çin Sanayi ve Bilgi Teknolojileri Bakanlığı tarafından yüksek büyüme potansiyeline, ileri teknolojilere ve güçlü pazar rekabet üstünlüğüne sahip şirketler. Ayrıca, Ningbo Xikou Pnömatik Endüstri Parkı’nda bulunan ve 23 milyon yuan kayıtlı sermayesi, 48.000 metrekarenin üzerinde atölyesi ve 380’den fazla çalışanı ile Şirket, ihracat ticaretini daha erken dönemde gerçekleştiren özel işletmelerden biridir. Ürünleri sadece Çin’in her yerine satılmakla kalmayıp aynı zamanda Avrupa, Amerika, Orta Doğu ve Güneydoğu Asya’da 50’den fazla ülke ve bölgeye ihraç edilen sektördeki daha büyük hacim. 
 
 
Çin’de ulusal pnömatik endüstrisinin ilk matrisinin önemli bir üyesi olan JELPC, “küresel müşteriler için pnömatik kontrol teknolojisi çözümlerini özelleştirme” stratejisine ve “ithalatı bağımsız olarak geliştirilen önemli pnömatik ürünlerle değiştirme” operasyon felsefesine bağlı kalıyor ve odaklanıyor. minyatür, entegre, akıllı, modülerleştirilmiş pnömatik kontrol sistemi ve yürütme sistemindeki temel bileşenlerin ve parçaların Ar-Ge’si üzerine. Şirket tarafından bağımsız olarak geliştirilen çeşitli ürünler, akıllı üretim ekipmanlarının, gelişmiş ulaşım ekipmanlarının, üst düzey tıbbi aletlerin, hassas aletlerin ve diğer kritik alanların temel çekirdek bileşenleri olarak kullanılmaktadır. Endüstriyel otomasyon, yaşam ve sağlık, yüksek hızlı tren, yeni enerji araçları vb. gibi birçok endüstride yaygın olarak kullanılmaktadır ve bazı dünyanın ilk 500 ve büyük yerli şirketlerinin destekleyici ürünleri olarak kabul edilmektedir. Özellikle bazı ürünleri, Shanghai World Expo’nun geri kazanım sistemini ve Pekin Olimpiyatlarında “Bird’s Nest” ve “Water Cube” su temini ve drenaj sistemini desteklemek için kullanılmıştır. 
 
 
 
Şirket, Zhejiang Üniversitesi, Pekin Teknoloji Enstitüsü, Pekin Havacılık ve Uzay Bilimleri Üniversitesi ve diğer tanınmış kolejler ve üniversiteler ile uzun vadeli araştırma işbirliği yapmaya devam ediyor ve tanınmış Alman pnömatik üreticisi AIRTEC ile derin bir işbirliğine sahip. 
 
 
 
Ar-Ge, satış, teknolojiler ve personel eğitimi açısından. İl düzeyinde bir yüksek teknoloji kurumsal Ar-Ge merkezi ve kurulan doktora sonrası iş istasyonu ile Şirket, üç koordinatlı ölçüm, 3D projektör, yüksek hassasiyetli performans test tezgahı, pnömatik bileşenlerin güvenilirliği için test tezgahı ve ayrıca test tezgahı ile donatılmıştır. diğer kapsamlı test tezgahları. Ayrıca, yıllık Ar-Ge harcaması, yıllık cirosunun %5’inden fazlasını oluşturmaktadır. Şu anda 57 buluş patenti biriktirmiş, 18 ulusal standart ve 5 endüstri (grup) standardının geliştirilmesine ve revizyonuna başkanlık etmiş veya katılmıştır. 
 
 
 
Şirket, “Zhejiang Eyaletinin Ünlü Şirketi”, “Sözleşmeye Uyma ve Zhejiang Eyaletine Güvenilir Olma Sınıfı AAA Şirketi”, “Zhejiang Küçük ve Orta Ölçekli İşletmeleri Arasında Yenilikçi Gelişimde Gelişmiş Birim” gibi her türlü ödülü başarıyla kazandı. İl”, “Ulusal (Endüstri) Standartların Hazırlanmasında Üstün Katkı Sağlayan Birim”, “13. Beş Yıllık Planda Pnömatik Endüstrisinde Bilimsel ve Teknolojik Yeniliğe Üstün Katkı Sağlayan Birim”, “1 Mayıs Ningbo İşçi Ödülü Kent”. 
 
 
 
Çin’e endüstri aracılığıyla hizmet etme büyük hedefini göz önünde bulunduran JELPC, mükemmel pnömatik bileşenler üretmeye ve müşteriler için değer ve toplum için zenginlik yaratmaya çalışmaktadır.